Tlač cenníka
0 produktov
ELCOM Bravo Windows

ELCOM Bravo Windows15,6“ POS SYSTÉM

670,800s DPH
559,000bez DPH
Dostupnosť: dostupné ihneď
Množstvo: ks

POHODLNÉ OVLÁDANIE DOTYKOM.

Vďaka rezistívnej dotykovej obrazovke je možné zariadenie ovládať akýmkoľvek predmetom bez obavy z poškriabania displeja. Obrazovka s uhlopriečkou 15,6“ je dostatočne veľká na zobrazenie všetkých predajných informácií naraz.

ROZŠÍRENIE O ZÁKAZNÍCKY DISPLEJ.

V prípade potreby je možné zariadenie rozšíriť aj o zákaznícky displej alebo plnohodnotnú obrazovku, ktorú môžete využívať na marketingové účely.

PRAKTICKÉ POLOHOVANIE

Nastaviteľný uhol sklonu zvýrazňuje flexibilitu zariadenia pre jeho obsluhu. Výsledkom je ergonómia a pohodlné ovládanie aj pri rôznych výškach predajných pultov.

ŠIROKÉ MOŽNOSTI PRIPOJENIA EXTERNÝCH ZARIADENÍ.

Pokladničný systém ponúka možnosť pripojenia externých zariadení podľa konkrétnych potrieb prevádzky. K dispozícii je množstvo portov, ku ktorým je možné pripojiť skener čiarových kódov, digitálne váhy, pokladničnú zásuvku, externý displej, klávesnicu, platobný terminál, USB Wi-Fi modul alebo čítačku kariet. Prístup ku všetkým portom zariadenia je mimoriadne rýchly a jednoduchý.

VYSOKÝ VÝKON, NÍZKA SPOTREBA

Dostatočný výpočtový výkon zariadenia zabezpečuje moderný štvorjadrový procesor Intel pri zachovaní maximálnej energetickej účinnosti. Bravo spotrebuje desaťnásobne menej elektrickej energie než štandardný počítač.

 

Súvisiace produkty
Skener KOPS KS 626A - LASEROVY
Skener KOPS KS 626A - LASEROVY
Kvalita v jednom type!
48,000s DPH