Tlač cenníka
0 produktov
Elcom Cubee

Elcom CubeeLADNÝ DIZAJN S TENKÝM RÁMOM DISPLEJA

682,800s DPH
569,000bez DPH
(pôvodne: 850,000s DPH)
Dostupnosť: dostupné ihneď
Množstvo: ks
ŠIROKÉ MOŽNOSTI PRIPOJENIA EXTERNÝCH ZARIADENÍ
POS systém Cubee ponúka možnosť pripojenia externých zariadení podľa potrieb prevádzky. K zariadeniu možno pripojiť skener čiarových kódov, digitálne váhy, pokladničnú zásuvku, externý displej a klávesnicu, platobný terminál, či overovač bankoviek. Cubee poskytuje veľký priestor pre redukcie a adaptéry. Prístup k vstupným a výstupným portom je mimoriadne rýchly a jednoduchý.
VYMENITEĽNÉ SYSTÉMOVÉ JADRO, JEDNODUCHÉ ZASUNUTIE PEVNÉHO DISKU
Vďaka jednoducho vymeniteľnému panelu možno kedykoľvek vymeniť systémové jadro a vykonať upgrade systému. Táto vlastnosť šetrí náklady a zjednodušuje údržbu POS zariadenia. Upgrade interného disku je nenáročný a bez potreby technika. Pevný disk na uchovávanie dát v zariadení možno jednoducho vysunúť a zasunúť.
SYSTEMATICKÉ USPORIADANIE KÁBLOV
Usporiadanie káblov zvyšuje komfort počas účtovania, takže spleť káblov v pokladničnom mieste už pokladníkovi nebude zavadzať. Vďaka ochrannej plastovej krytke možno diskrétne ukryť všetky pripojené káble.
FLEXIBILNÉ POLOHOVANIE
Nastaviteľný uhol sklonu podporuje flexibilitu zariadenia. Pokladník si počas účtovania môže zariadenie nastaviť podľa svojich požiadaviek.
UCHYTENIE NA STÔL ALEBO STENU
Vďaka štandardnému VESA uchyteniu možno zariadenie pripevniť na stôl alebo stenu podľa potrieb prevádzky.